נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

3 אישורים נוטריונים שאתם חייבים להכיר

אנשי משפט

בתקופה האחרונה אנו עדים לשיח ער בנוגע  לאישורים מיוחדים שניתן להשיג אך ורק מנוטריון מוסמך. השיח ער בנושא מכיוון שקרו בתקופה האחרונה לא מעט מקרים בהם אנשים גילו שהם פנו אל אדם שהציג את עצמו כמוסמך בתחום, אך התגלה בסופו של דבר שמדובר במתחזה. בשורות הבאות נציין בפניכם את 3 האישורים הנוטריונים שאתם חייבים להכיר וגם, תגלו איך תוכלו להגיע אל נוטריון מומלץ ומוסמך בתחום.

 

הגורמים שסייעו לנו בכתיבת המדריך

את המדריך הנוכחי לא כתבנו לבדנו. ליוו אותנו גולשים שציינו בפנינו שהם הסתייעו בעבר בשירותיו של נוטריון מוסמך ומומלץ. הם פנו אלינו מיוזמתם וביקשו שנכתוב מדריך מקיף בנושא שיאפשר לכולם לדעת מהם האישורים הנפוצים ביותר בגלל שנכון לעכשיו, יש לא מעט בלבול ברחבי הרשת. זו ההזדמנות להודות לגורמים הללו. שכן, בזכותם, מדריך זה רואה אור.

 

סוג אישור נוטריוני מספר 1 שאתם חייבים להכיר – אישור על היותו של אדם בחיים

זה אולי ישמע לכם מוזר אבל אם תגיעו אל נוטריון בקרית אונו או בכל מקום אחר באזור מקום המגורים שלכם, אתם תגלו שהוא כתב לא פעם אישור על היותו של אדם בחיים. שכן, לא פעם, ממשלת גרמניה דורשת מכל מבקשי הפיצויים שנכחו בשואה או שנפגעו מפשעי מלחמת העולם השנייה להוכיח כי הם בין החיים. אישור זה יכול להינתן אך ורק על ידי נוטריון. שכן, מבחינת הממשלה בברלין, רק נוטריון יכול לתחום על אישור שכזה.

 

סוג אישור נוטריוני מספר 2 שאתם חייבים להכיר – אישור צוואה

כדאי שתדעו שנוטריון יכול לאשר כי צוואה נכתבה בזמן שהכותב היה בצלילות דעת ושהוא לא הושפע מגורמים אחרים. מדובר בעניין חשוב. שכן, במצבים שבהם האישור נכתב ללא נוכחות וחתימה של עורך דין, הוא יכול להוביל לא פעם לוויכוחים בין הקרובים של הנפטר. ברגע שיש אישור של נוטריון, אפשר לדעת שמדובר בגיבוי שמאשר כי האדם היה צלול בדעתו בעת כתיבת המילים הללו.

 

סוג אישור נוטריוני מספר 3 שאתם חייבים להכיר – אישור תרגום

לא פעם, אנשים מגלים כי יש להם צורך באישור תרגום. מדובר בעצם בתרגום של מסמך מהשפה העברית אל שפה אחרת. במצב שכזה, נוטריון נדרש לחתום על המסמך ולציין כי התרגום שנעשה לו הוא נכון ומדויק. אישור זה מוטבע בדרך כלל על מסמך מתורגם. מדובר בדרך כלל במסמכים הבאים:

  • אישור תרגום על רישיון
  • אישור תרגום על תעודת תואר ראשון
  • אישור תרגום על תעודת תואר שני ועוד

 

כמה מילים לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את האישורים הנוטריונים שאתם חייבים להכיר. כעת, נותר לכם רק לחפש ברחבי הרשת נוטריון מוסמך שיש עליו חוות דעת חיוביות ולפנות אליו כדי לקבל את האישור שאתם זקוקים לו. מאחלים לכם הצלחה רבה בהליך.

משקל

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא עריכת דין
ספרים ופטיש
מהן הזכויות של עובדת בהריון

נשים רבות מבולבלות לגביי זכויות התעסוקה שלהן בזמן ההריון, סוגייה זו מעסיקה רבות זוגות צעירים המתכננים הריון וגם כמובן