נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

האם איתור כספים מחייב פניה אל עורך דין

מגנט של כסף

איתור כספים אבודים עשויה להיות פעולה שתניב לכם ערך כספי רב. חברת הר הביטוח, יצאה במיזם חדש שמטרתו מציאת כספים אבודים.

כספים אבודים יכולים לבוא בשני מובנים: ראשית, כספים שאנו משלמים לא כצורך (עבור ביטוחים כפולים וכו'). שנית, ממש כמו שזה נשמע- כספים אבודים ש"אבדו" להם במהלך הדרך- עליהם נרחיב בעמוד הקרוב.
בכל עת תוכלו לעבור לאתר החברה בכתובת https://harhabituach.co.il וליהנות ממידע נוסף.

על אילו כספים מדובר?

מי מאיתנו לא מכיר את תוכניות החיסכון השונות, בין אם לטווח רחוק ובין אם לטווח קרוב. מדובר בתוכניות חסכון לפנסיה או בתוכניות חסכון מיידיות. לצערנו, כאשר מדובר בתוכניות חסכון לטווח הרחוק, לא מעט אנשים פשוט שוכחים מתוכנית החיסכון שלהם- ו"מתעלמים" מסכומי הכסף הגדולים שהם צברו וממתינים שיאספו אותם.

הכסף נאבד לרוב מסיבות שונות, בעיקר בעת שלבי מעבר בין דירות, הגירה של ישראלים לחו"ל (הם מנתקים מגע מלא מן הארץ- ושוכחים שיש להם חסכונות ופיקדונות עם כסף), שינויים כאלה או אחרים בבעלות החברה או כאשר סוגרים את החברה, מקרים רבים שבהם מתבצעת החלפת סוכן ביטוח (אנשים לא מודעים לסוגי הביטוחים שיש להם, ולכן בעת החלפת סוכן ביטוח הם לא מודעים למצב), קרוב משפחה שנפטר ועוד- כפי שניתן לראות מדובר בכל ביטוח אפשרי.

שטרות של מאה דולר

כיצד אנו יכולים למצוא את הכספים הללו? האם אנו זקוקים לעורך דין על מנת להוציאם?

כפי שציינו קודם לכן, חברת הר הביטוח יצאה בפרויקט חדש שמטרתו מציאת אותם כספים אבודים. אם תכנסו לכתובת האתר תוכלו להתרשם בעצמכם מאופן התהליך שבו מוצאים עבורכם את הכסף.

תהליך מציאת הכסף הוא פשוט: לאחר השארת פרטים בסיסיים (כמו שם מלא, תעודת זהות ועוד…), אנשי הצוות של הר הביטוח יחלו בעבודה. הסריקה מתבצעת בלמעלה ממאה חברות שונות, כל זה במטרה למצוא עבורכם כל חיסכון, פיקדון או כל דבר בעל ערך כלכלי שיש על שמכם. הדו"ח יגיע אליכם עד 21 ימי עסקים מרגע פתיחת התהליך. הדו"ח יכיל מידע עבור על תוכניות החיסכון שלך ויציע עבורך תוכניות ייעול ושיפור על בסיס הנתונים הקיימים.

אין צורך בהשכרת שירותיו של עורך דין על מנת להוציא כספים אלה- בהנחה וראיתם על פי הדוח שיש לכם סכום כסף בחברה X- אתם יכולים להתקשר אליהם או ליצור איתם קשר בכל דרך אחרת, ולבקש מהם לפדות את שווי הפיקדון/חיסכון ולהוציא את הכסף. רק בהנחה ומסיבה כזו או אחרת אתם נחשפים להתנגדות מצד אותה בחרת ביטוח (חשוב לציין- רק בהנחה ומדובר במקרה לא תקין, הרי קיימות תוכניות שאוסרות הוצאת כסף לפני זמן מסוים)- אז אנו ממליצים לכם לפנות לעורך דין על מנת לתפעל את האירוע בהיבט המשפטי.

רוצים לדעת עוד בנושא תביעות ביטוח לחצו כאן.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי