הסכם ממון: כמה למה ואיך

הסכם ממון הוא הסכם אשר נחתם בין שני בני זוג, בכדי להבטיח חלוקה שוויוניות של הנכסים. המומחים של ארגון נעמת מסבירים את כל מה שרציתם לדעת לגבי הסכם ממון – וחששתם לשאול.

הסכם ממון – מהו?

הסכם ממון הוא למעשה מסמך משפטי אשר מעגן את הזכויות הכלכליות של בני הזוג, וזאת על מנת להבטיח כי במידה והזוג ייפרד, הכספים כמו גם הנכסים אשר נצברו במהלך השנים יתחלקו באופן הגון אשר ישמור על האינטרסים של כל צד. מדובר במסמך אשר היה שמור בעבר רק לזוגות בעלי ממון, אולם כיום ניתן לראות יותר ויותר זוגות אשר פונים להליך של חתימה על הסכם ממון, כחלק אינטגרלי מהחיים הזוגיים, כמו גם בכדי להימנע ממאבקים משפטים כואבים במיוחד בבתי המשפט אשר מסתיימים לרוב באי הסכמה של אחד הצדדים לתנאים. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי חתימה על הסכם ממון חייבת להתבצע לאחר קבלת ייעוץ משפטי ובליווי של עורך דין אשר מתמחה בתחום, וכעת נסביר בדוק מדוע.

עט כותב

חשיבות התייעצות עם עורך דין בטרם חותמים על הסכם ממון

במידה ואתם עומדים לחתום בקרוב על הסכם ממון ישנה חשיבות עליונה לעבודה עם עורך דין אשר מתמחה בתחום, בכדי להבטיח כי בהסכם מלוא הזכויות שלכם אכן יתממשו. למעשה, ניתן לראות בהסכם הממון כפוליסת ביטוח לכל דבר ועניין, וזאת לאור העובדה כי באמצעות הסכם ממון ניתן לעגן באופן חוקי את הזכויות אשר מגיעות לכם, גם בעת מצב של פרידה או הימנעות של אחד מבני הזוג להענקת גט. מדובר בנקודה כואבת במיוחד בציבור הישראלי, וזאת לאור העובדה כי ישנן כיום נשים רבות אשר מסורבות גט וכתוצאה מכך נאלצות לחיות במציאות כלכלית איומה, כמו גם נאלצות לגשת לבתי הדין הרבניים או בתי המשפט לענייני משפחה לצורך הסדרה של הנושאים הכלכליים, כמו גם החומריים. לכן, ישנה חשיבות להתייעצות עם עורך דין אשר ילווה אתכם לכל אורך התהליך, בכדי להבטיח כי גם בעת פרידה – תוכלו לחלק את הרכוש והכסף בצורה נכונה אשר מתאימה לשני הצדדים.

נעמת – קבלת ייעוץ משפטי מקצועי בטרם מתחילים הליך של חתימה על הסכם ממון

ארגון נעמת מעמיד לרשותכם צוות מקצועי אשר לו שנים של ניסיון אשר ילווה אתכם לכל אורך התהליך על חתימה של הסכם ממון, מתוך מטרה למנוע מאבק עתידי בבית המשפט או סכסוך אשר עתיד להתגלע בין בני הזוג בעת הליך של פרידה, אשר הוא כידוע הליך אמוציונלי ויצרי מאוד. באמצעות הצוות המיומן אשר פרוס בכל רחבי הארץ תוכלו להיות בטוחים כי ההסכם עליו חתמתם ידאג לאינטרס האישי, וימנע בעיות קשות יותר בעתיד. למידע נוסף, ניתן להיכנס לאתר בכתובת https://www.naamat.org.il או ליצור קשר במספר 03-5254422/02-5610608.

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מהו הסכם טרום נישואין?

העלייה החדה באחוזי הגירושין בישראל בעשרים השנים האחרונות גורמת לזוגות רבים לתכנן את העתיד ולהתכונן למקרה שבו היחסים יעלו על שרטון, חלק מהגדול מהזוגות עושים זאת באמצעות הסכמי ממון והסכמי

המאמר המלא »
בית
הסכמים ומסמכים
מדריך הערכת שווי דירה

חושבים שהגיע הזמן להיפרד מהדירה הישנה שלכם? רוצים למכור אותה? אם כך, אין ספק שאתם צריכים לדעת, לפני הכול, כמה היא שווה כדי שתדעו כמה לבקש. על מנת שתוכלו לענות

המאמר המלא »