נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

מהן התקנות שבהן צריך לעמוד אירוע רב אנשים

אנחנו בטוחים שלפחות פעם בחיים הייתם באירוע שבו השתתפו בני אדם רבים. אירועים כמו הופעות המוניות של להקות מקומיות או להקות מחוץ לארץ, פסטיבלי מוזיקה, פסטיבלי מזון ועוד הם רק חלק ממה שמוגדר בתור אירוע רב אנשים, והם בדרך כלל אירועים מושקעים מאוד. לצד החגיגיות וההשקעה, יש דברים שחייבים להיות באירועים מסוג כזה. במאמר הבא נבדוק מהן התקנות שבהן צריך לעמוד אירוע רב אנשים.

 

אירוע של ארבע שעות – תכנון של ארבעה חודשים

בתור לקוחות אנחנו מגיעים לאירוע רב אנשים ונהנים ממנו כמה שאפשר. חלק נשארים שעה או שעתיים וחלק מנצלים את כל שעות הפעילות של האירוע, אך כך או כך – בסופו של דבר הוא נגמר. עבור מתכנני האירועים מדובר כאן על עניין קצת יותר מורכב מפשוט להגיע לאירוע וללכת ממנו, להיפך – מדובר כאן על תכנונים ארוכי טווח ופירוקים בסוף האירוע. מה זה אומר? שמדובר כאן על עניין יותר מורכב ממה שאנחנו יודעים.

 

מהן התקנות שבהן צריך לעמוד אירוע רב אנשים

בגלל שבאירוע רב אנשים לוקחים חלק המוני אנשים מכל טווח הגילאים, בחלקם מדובר על פעוטות עד אנשי הגיל השלישי ובחלקם פשוט המוני צעירים שמסתערים אחד על השני כדי לשמוע טוב יותר את המוזיקה או להגיע ליותר מנות מזון, יש כאן צורך בהיערכות קצת יותר מוקפדת. בדיוק לשם כך נוצרו תקנות שבהן צריך לעמוד אירוע רב אנשים, שמסבירות בדיוק מהן הדרישות ממארגני וממפיקי האירוע.

כך, למשל, יש חובת העמדה של אמבולנס ועמדת עזרה ראשונה בכל אירוע רב אנשים. זאת למקרה שיהיה צורך בטיפול מהיר ונגיש באחד או יותר מהמשתתפים באירוע, ועל אחת כמה וכמה אם יש צורך גם בפינוי שלו מהמקום.

 

אירוע רב אנשים – פוטנציאל גדול למקרים בלתי צפויים

כאשר אנשים רבים נמצאים באותו המקום, הפוטנציאל להתרחשות של עניינים בלתי מתוכננים עולה ובגדול. מהסיבה הזו בדיוק קיימת גם תקנה שלפיה בכל אירוע רב אנשים יש להעסיק חברת אבטחה שתאבטח את האירוע. מדובר כאן על מאבטחים בכניסות לאירוע וכן מאבטחים שמסתובבים בתוכו, על מנת לוודא שהכל מתנהל כמו שצריך מבחינת בטיחות המשתתפים.

בנוסף, לפני קיום האירוע יש להצטייד במגוון אישורים כמו אישורי בינוי, אישורי רישוי, אישורי חשמל ועוד וכן טפסי ביטוח שמכסים את המשתתפים, את הציוד ואת המבנה שבו מתקיים האירוע.

 

איך להרים אירוע רב אנשים?

בגלל שאירוע רב אנשים הוא הגדרה כוללנית להמון סוגי אירועים, יש לדעת שלכל אירוע יש את הצרכים שלו. אולם בכל מקרה, כדאי שלקראת תכנון וקיום של אירוע רב אנשים תכירו את חברת עידנ'ס. חברת עידנ'ס מתמחה בהשכרת ציוד לאירועים על כל גווניו, כמו גם מתנפחים למכירה ויכולה להפוך את האירוע שלכם מאירוע חביב לאירוע אדיר ובלתי נשכח.

מסיבה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא עריכת דין
ספרים ופטיש
מהן הזכויות של עובדת בהריון

נשים רבות מבולבלות לגביי זכויות התעסוקה שלהן בזמן ההריון, סוגייה זו מעסיקה רבות זוגות צעירים המתכננים הריון וגם כמובן