נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

האם אני חייב עורך דין מומחה ברשלנות רפואית במידה ונגרם לי נזק גופני?

רְפוּאִי

פעמים רבות לאחר פרוצדורות רפואיות, נגרם לנו נזק גופני. בין אם מדובר בתופעות לוואי ידועות מראש כמו ההשפעה של התרופות שקיבלנו או התאוששות הגוף אחרי ניתוח – איך נדע אם מדובר ברשלנות רפואית? איך עורך דין נכנס לסיפור ומה עליכם לעשות? נציג ונפרט כעת במאמר שלפניכם.

 

נגרם לכם נזק גופני?

כשמדובר בנזק גופני, עליכם להבין את המקור והסיבה לו. יכולות להיות סיבות שונות שגרמו לכם את הנזק –  ייתכן כי מדובר בהחלמה לאחר ניתוח שלא צלחה, ייתכן כי מדובר בכאבי פנטום או בהחמרה של מצב רפואי קיים ועוד. הסיטואציה שבה אתם חשים כי נעשה לכם עוול או נזק, היא לא פשוטה, ויכולה להשפיע על מצב הרוח שלכם ועל הדרך שבה אתם רואים או חווים את הסיטואציה. עורך דין, הוא אדם חיצוני לסיטואציה שעוזר לבחון אותה בעיניים אובייקטיביות ולפעול עפ"י הניסיון שיש לו בתחום.

 

עורכי דין לרשלנות רפואית

במידה ואתם בטוחים כי נגרם לכם נזק גופני כתוצאה מרשלנות, עליכם לקחת עורך דין שיסייע לכם בתביעה. אנשי הרפואה מכוסים באינספור עורכי דין ומקצוענים שמכירים ויודעים את התחום, על כן, יידעו גם להגן על עצמם בצורה מקסימלית. מכאן, אתם יכולים להפוך לאנדרדוג שצריך להוכיח את הנזק שנעשה לו.

פעמים רבות, הרופא יציג כי הוא פעל לפי הפרוטוקולים הנדרשים, מה שעלול לזכות אותו, אך גם אם יתגלה הפספוס הקטן ביותר, תוכלו להוכיח כי מדובר ברשלנות שהובילה אתכם למצב שאתם בו. עורך דין מקצועי, יידע לזהות את הנקודות הקטנות הללו, שיכולות להכריע במקרה של תביעה ונזק שנגרם. אפשר למצוא בנושא זה מידע נוסף באתר https://www.df-law.co.il.

 

אין זה חובה, אבל זה יכול להציל אתכם

להצליח בתביעה על רשלנות רפואית בלי עורך דין, זו משימה כמעט בלתי אפשרית. עורך דין מנוסה בתחום יידע איזה מידע ומסמכים רפואיים עליו לאסוף טרם המשפט, הוא יידע לכוון אתכם ולהפנות אתכם לרופאים מומחים נוספים בכדי להשיג חוות דעת מקבילות על המקרה. מעבר לכך, הוא יידע מהו גובה הפיצוי שיגיע לכם וידרוש אותו במהלך המשפט.

רופאים, מוגנים לרוב על ידי מערך של אנשים מקצוע וסנגורים שיעזרו להם לשמור על שמם הטוב, מה שיקשה עליכם עוד יותר. יתר על כן, עורך הדין יידע את מי בדיוק לתבוע, את המוסד או הרופא עצמו, ויבטיח לכם ליווי מלא בתהליך.

 

נזק גופני

הנזק שנגרם לכם יכול להשפיע על מסלול החיים שלכם. ישנם מקרים בהם נתבעים אחוזי נכות לאחר שקרה נזק גופני. תביעה לאחוזי הנכות יכולה להציל את החיים, עקב אובדן כושר עבודה והבטחת שכר. מי שאינו יכול להתפרנס ולעבוד, צריך להבטיח הכנסה כך שהפנייה למוסד לביטוח הלאומי בתביעת אחוזי נכות גם היא, מהווה חלק מהתהליך.

לעתים, אנו לא זוכרים את כל האפשרויות שלנו כשנגרם לנו נזק ונלחצים בעת המשבר. על כן, חשובה ביותר חוות דעת חיצונית של איש מקצוע כמו עורך דין לרשלנות רפואית שיסייע לכם להבין את חומרת המצב, וכיצד אפשר לפצות אתכם על הנזק שנגרם.

נזק פיזי

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא עורך דין רשלנות רפואית