נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

מה צריך לעשות לאחר תאונת דרכים כדי לקבל פיצויים מרביים

כסף ראשית

תאונות דרכים הן אירוע שלא נעים להשתתף בו, ובטח בכל הפרוצדורות והליכים שנגררים אחריו. לצערנו, אנחנו משלמים לביטוח מידי חודש, בדיוק במקרה של אירועים כמו אלה, ובסופו של דבר אנחנו מופתעים לגלות שדווקא הם הכי מאכזבים ומנסים לשלם לנו את הפיצויים הנמוכים ביותר שהם יכולים. בדיוק בגלל המציאות העגומה הזו המאמר הזה נכתב. במאמר אנחנו הולכים להרחיב ולפרט על כל הקשור בתאונות דרכים, חישוב פיצויים ובחירת עורך דין טוב שייצג אתכם.

 

על חברות ביטוח אי אפשר לסמוך

באופן דיי מקומם, אדם שעבר תאונת דרכים ונמצא במצב נפשי ופיזי קשה, במקום להתמקד בלהחלים צריך לריב ולהילחם מול חברת הביטוח על סכום הפיצויים המגיע לו, כאשר מטרתן של חברות הביטוח, לצערנו, היא לתת את סכום הפיצויים הנמוך ביותר.
גם במקרה של תאונת דרכים בדרך לעבודה, זכותכם המלאה לתבוע את ביטוח לאומי ולקבל את הפיצויים שמגיעים לכם.
חשוב לנו להגיד, בהיותכם משלמים ביטוח חובה זוהי זכותכם המלאה לקבל סכום פיצויים הגון ומספק. לכן, במצב שבו נפגעי תאונת דרכים צריכים "להילחם" אל מול חברת הביטוח, אנחנו ממליצים לפנות לגורם מקצועי, מוסמך, ובעל ניסיון כך שידע מהן הזכויות שלכם, ואולי יוכל להשוות מניסיונו לגבי מקרים אחרים שעסק בהם בעבר.

 

בחירת עורך דין מתאים יכולה להטות את הכף

אנחנו יודעים ומאמינים שאחרי תאונת דרכים ישנו הליך החלמה מנטלי ופיזיים ארוכים, ומכך נובע שאנשים רבים נותנים לעצמם זמן להשתקם לפני שהם פונים לעורך דין. לדעתנו, ככל שתפנו מהר יותר לעורך דין ותתחילו בהליך התביעה של הביטוח שלכם, כך השקט הנפשי וההתמקדות בריפוי והחלמה יהיו קלים יותר.
עורך הדין טוב יעלה את הטענות המשפטיות המדויקות ביותר למקרה שלכם, יתמודד במקומכם מול חברת הביטוח, יקנה לכם ייעוץ ראשוני ולא יסתיר מכם את העובדה כי
סכום שכר הטרחה של עורך דין קבוע בחוק, ומותנה בניצחונכם במשפט.
ובמילים פשוטות, אם לא ניצחתם לא שילמתם שכר טרחה.

 

איך תדעו אם מגיע לכם פיצויים?

כל הגופים מולם אנחנו נאלצים להתמודד אחרי התאונה, גורמים לנו להתנצל, להצטדק ולהתמסכן.
אנחנו כאן בשביל להגיד לכם מגיעים לכם פיצויים בגין נזקי הגוף שנגרמו לכם מתאונת הדרכים מעצם היותכם חלק מהאירוע. ללא קשר למי שייכת האשמה.
אם המאמר הזה חידש לכם ואתם קצת מצטערים, כדאי שתדעו כי תקופת ההתיישנות במקרה של תאונת דרכים היא עד 7 שנים ממועד התאונה. התייעצו עם עורך דין תאונות דרכים לקבלת הכוונה מקצועית בנושא כמו יניר הראל ושות'.
תחילה, כתבו  בצורה מדויקת ובאופן ברור את הלך אירוע התאונה, מס' הרכבים המשתתפים ופרטיהם. שימרו את כל המסמכים הרפואיים המאשרים וקשורים לנזקי הגוף שנגרמו לכם. לסיום יש לקבל אישור ממשטרת ישראל.

כסף

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא עורך דין תעבורה