נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

תביעות ביטוח

Medicine

תביעות ביטוח הן בין התביעות הנפוצות ביותר, אולם על מנת לבצע את ההליך באופן הטוב ביותר חשוב להיוועץ עם משרד עורכי דין אשר מתמחה בנושא – וזאת כדי שתוכלו לקבל את כספכם באופן מהיר ויעיל.

 

תביעות ביטוח – מתי ניתן להגיש?

מימוש הזכויות מול חברת הביטוח בה אתם מבוטחים היא ללא ספק אחת הפעולות המורכבות ביותר שניתן לבצע, זאת משום שמדובר בגופים בירוקרטים אשר העבודה עמם היא סבוכה ומורכבת. לשם כך, ישנה חשיבות רבה ללקיחה של עורך דין אשר מתמחה בתחום וזאת על מנת שתוכלו לקבל את הייצוג המשפטי הטוב והמקיף ביותר, זאת במטרה לקבל את הכספים שמגיעים לכם בהתאם לתנאי הפוליסה. ענף הביטוח הוא ענף מורכב ביותר להבנה בעבור רוב האנשים, זאת מתוך אי ידיעה של הזכויות המגיעות ועל כן לקיחה של עורך דין תבהיר לכם באופן מדויק מהם הסיכויים להצלחה בתביעה כמו גם כיצד ניתן לבצע את התהליך באופן היעיל והמהיר ביותר וזאת לשביעות רצונכם המלאה.

 מסאז פנים

תביעות ביטוח – מאפיינים שונים

תביעות ביטוח יכולות להיות במגוון רחב של נושאים: החל מביטוח רכב, חיים, בריאות ועוד וכל פרמטר כזה הוא אופרציה משפטית שונה לחלוטין. ע"פ עורך הדין דוד פייל, מומחה לתחום תביעות ביטוח על מנת להגיש את התביעה יש לבצע מספר שלבים:

1.     הודעה לחברת הביטוח אודות אירוע אשר התרחש

2.     הגשת טפסים ומסמכים אשר מאששים את דבר האירוע כמו גם פתיחה של תיק תביעה אל מול חברת הביטוח

3.     ביצוע מחקר לגבי נסיבות האירוע והאם אכן ישנה זכאות לקבלת פיצוי בהתאמה לתנאי הפוליסה עליו חתם המבוטח

4.     קבלת החלטה מצד חברת הביטוח האם לקבל את התביעה באופן מלא או חלקי ועל בסיס כך לקבוע את גובה הפיצוי

חשוב לזכור כי כל אחד מהשלבים הללו חייב להתבצע בליווי של עורך דין, זאת על מנת לזרז את ההליך בהקדם האפשרי, בייחוד בשלב הגשת הטפסים אשר רבים אינם מעוניינים לבצע, זאת משום שחברות הביטוח יכולות לבקש אין ספור טפסים הקשור לאירוע המדובר – מה שעלול להעיב על הצלחת התביעה. ככל שנצברים יותר מסמכים המאששים את נכונות האירוע, כמו גם בדיקה מדוקדקת של תנאי הפוליסה ניתן להיות בטוחים כי תוכלו לקבל את הכספים המגיעים לכם. לכן, במידה ואתם עומדים בפני הגשת תביעה חשוב מאוד להיוועץ עם משרד אשר מתמחה בנושא כמו משרד פייל ושות' אשר פועל בתחום תביעות הביטוח זה מעל ל 20 שנה כאשר אחוזי ההצלחה של המשרד הם גבוהים מאוד ביחס למקרים דומים. על כן, בפנייה למשרד תוכלו לקבל הערכה לגבי סיכויי התביעה כמו גם להוריד מעצמכם את נטל ההתעסקות הבירוקרטית. לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני, השאירו פרטים באתר ונציג יחזור אליכם בהקדם.

רוצים לישמוע על רשלנות רפואית ליחצו כאן

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא תביעות
תביעות סיעוד

איש מאיתנו לא היה רוצה לדמיין את עצמו במצב שבו הוא לא יכול לבצע פעולות בסיסיות כמו לפתוח את