נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

תביעות סיעוד

PublicDomainPictures / Pixabay

איש מאיתנו לא היה רוצה לדמיין את עצמו במצב שבו הוא לא יכול לבצע פעולות בסיסיות כמו לפתוח את הברז, להתלבש או ללכת לבד לשירותים. עם זאת, רבים מאיתנו בהחלט הופכים להיות סיעודיים בשלב מאוחר בחיים ויכולות להיות לכך סיבות מגוונות ובראשם כמובן הזקנה. כדי שנוכל לקבל עזרה ראויה גם בשלב הזה של חיינו, רבים מאיתנו בוחרים, ובצדק, לעשות ביטוח סיעודי. עם זאת, כולנו מודעים היטב לכך שלא פעם חברות הביטוח מנסות להתנער מתשלום של ביטוח סיעודי ללקוחות שלכן ולכן, אם זה קרה גם לכם, דעו שיש מה לעשות. עליכם להגיש תביעת סיעוד והיום זה הרבה יותר נפוץ מאשר מה שנדמה לכם, אז מה פתאום שתוותרו על הזכויות שמגיעות לכם?

כיצד להגיש תביעת סיעוד?

השאלה היא לא האם להגיש תביעות כאלה אלא איך לעשות זאת נכון. תוכלו כמובן לנסות להתנהל לבד מול חברת הביטוח שלכם אך האמת היא, שעלול להיות שזה ייקח לכם יותר מידי זמן וגם עלול להיות שלא תקבלו בצורה כזאת את מה שמגיע לכם. לכן במקום שבה כדאי יהיה לחשוב על פניה אל משרד עורכי דין מקצועי ומוביל, כי למה לא בעצם? משרד ש עורכי דין שיש בו אנשי מקצוע מנוסים בכל מה שקשור לתביעות סיעוד זה המקום שבו באמת ידאגו לאינטרסים שלכם. זה אומר שבין אם קיבלתם סכום אך הוא מועט מידי ובין אם לא הכירו בכם כנזקקים לסיוע, הרי שעורכי הדין המתאימים יוכלו לעזור לכם. כמובן שמדובר על מקרים שבהם האדם הסיעודי לא יוכל לדאוג לעצמו ולכן ילדיו, קרוביו ולעיתים מקריו הם אלה שצריכים לצאת למאבק על הזכויות שלו. מה שבטוח זה שעם עורכי דין טובים הסיכויים לקבל את המגיע מחברת הביטוח יגדל ולכן יש לכל חשיבות אדירה.

סק כסף

משרד עורכי דין עם המלצות

יש לבדוק לאיזה משרד של עורכי דין אתם פונים כי למרות שבכל מקום מבטיחים לכם את הטוב ביותר, בפועל זה לא תמיד קורה. לכן יש לבדוק האם המשרד שממנו אתם חושבים לקבל שירות קיים כבר הרבה מאוד שנים, כמה עורכי דין מועסקים בו ומה ההשכלה של מי שיטפל בתיק שלכם. שימו לב שגם שאלת הזמינות של עוה"ד שלכם חשובה, כי מה פתאום שלא יהיה לכם אל מי לפנות לצורך קבלת סיוע? הזמינות בין הפגישות שנערכות במשרדו של עוה"ד חשובה ובעבר כלל לא הייתה פונקציה. היום, לעומת זאת, הלקוחות מצפים לכך ולכן חשוב לברר מראש מול עוה"ד שלכם האם הוא נותן מענה בכל עת. שימו לב, כמובן, גם לשאלה כמה תצטרכו לשלם על הייצוג הנדרש לכם, כי בין אם מדובר על תביעות סיעוד ובין אם מדובר על כל תביעה אחרת, חבל לשלם מחירים שנראים גבוהים מידי.

רוצים לשמוע על רשלנות רפואית לחצו כאן

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא תביעות
Medicine
תביעות ביטוח

תביעות ביטוח הן בין התביעות הנפוצות ביותר, אולם על מנת לבצע את ההליך באופן הטוב ביותר חשוב להיוועץ עם